Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Готуємось до погіршення погоди

Готуємось до погіршення погоди

На території області очікується ускладнення погодних умов. Сніг з дощем і сніг, північно-східний вітер швидкістю 5-10 м/с та морози – такими синоптики прогнозують найближчі кілька днів для Волині.

Так за інформацією Волинського обласного центру з гідрометеорологї можливе утворення снігового покриву висотою 1-5 см, а у зв’язку з вторгненням холодного арктичного повітря очікується суттєве похолодання: 7 січня вночі температура знизиться до 8-13°морозу, 8-9 січня – 13-18° морозу.

Щоб оперативно і ефективно реагувати на ситуацію та не допустити проблем на автошляхах у Службі відновлення у Волинській області сьогодні провели онлайн-зустріч з представниками підрядних підприємств, відповідальних за зимове утримання автодоріг державного значення. Вкотре обговорили стан їх готовності до роботи – наявність протиожеледних матеріалів, палива, забезпеченість працівниками, справність власної снігоприбиральної техніки та спроможність залучати, за потреби, техніку сторонніх організацій.

Дорожники готові забезпечувати безперебійний проїзд, однак негода може призвести до ускладнень руху на автошляхах та необхідності їх перекриття або часткового обмеження руху для того, щоб розчистити сніг.

Плануючи поїздку варто враховувати прогноз погоди, в негоду краще не вирушати в дорогу, якщо є така можливість.

Водіям великогабаритного транспорту варто користуватися майданчиками для відстою, які є вздовж державних доріг.

З огляду на складні погодні умови у значній частині країни, в Агентстві відновлення знову розпочне роботу Штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на дорогах державного значення. Він працюватиме цілодобово.

Щодо стану проїзду автомобільними дорогами державного значення звертайтесь на цілодобову гарячу лінію: +38 067 400 60 80.

Бережіть себе!