Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » Модернізуємо пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ»: встановили нові двері в адмінбудівлях

Модернізуємо пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ»: встановили нові двері в адмінбудівлях

На міжнародному автомобільному пункті пропуску «Ягодин – Дорогуськ» Волинської області покращуємо умови перебування людей, які перетинають українсько-польський кордон. Також поліпшуємо умови праці для тутешніх працівників прикордонних та митних органів.

Відірвані ручки, зламані завіси та інша фурнітура, нещільне прилягання дверного полотна, корозія та інші пошкодження дверей – не лише створювали незручності для користувачів, а й негативно впливали на теплозбереження приміщень. Тож 6 дверей демонтували і встановили нові. Зокрема, у підвальні приміщення поставили двоє металевих вогнестійких дверей, як вимагають правила пожежної безпеки.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Уряду влітку минулого року пункти пропуску «Ягодин – Дорогуськ» та «Устилуг – Зосін» перейшли від Державної митної служби України до сфери відповідальності Агентства відновлення і передані на баланс Служби відновлення у Волинській області.

Відтак одним із пріоритетних напрямків нашої роботи є утримання, ремонт, розбудова і модернізація цих пунктів пропуску через українсько-польський кордон.

У найближчих планах щодо покращення функціонування пункту пропуску «Ягодин – Дорогуськ» – ремонт дорожнього покриття, покрівлі навісу і даху вантажного відділу, фарбування металевих конструкцій навісу, встановлення модульних будиночків та санвузлів. Значний обсяг робіт буде реалізовано міжнародним партнером у рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Маємо плани й щодо модернізації пункту пропуску «Устилуг – Зосін». Наразі проводимо тендер на ремонт покрівлі навісу, влаштування водовідведення, огородження, дорожньої розмітки та монтаж автоматичних шлагбаумів.