Державне агентство
відновлення та розвитку
інфраструктури України

» Прес-центр » новини » На пункті пропуску створюються комфортніші умови

На пункті пропуску створюються комфортніші умови

Спільно з Проєктом USAID "Економічна підтримка України" не припиняємо працювати над модернізацією міжнародного автомобільного пункту пропуску (МАПП) «Ягодин – Дорогуськ».

Так у рамках Проєкту USAID розпочато роботи по встановленню модульних будівель, які будуть використовуватись як офіси для співробітників Державних митної та прикордонної Служб України.

Старі павільйони паспортного і митного контролю демонтуються, на їх місце встановлюються нові, більш зручні та комфортні. У них, як заявляє виробник «АРТМЕТАЛ Україна», буде тепло взимку і прохолодно влітку. Всього на МАПП «Ягодин – Дорогуськ» буде замінено 6 таких споруд.

Окрім того, незабаром тут зафункціонують 4 нові санітарні модулі, їх уже доставили на територію пункту пропуску.

Встановлення таких модульних споруд покращить умови роботи працівників митних та прикордонних служб, а також зробить комфортнішим перебування людей, які перетинають українсько-польський кордон.

Нагадаємо, що відповідно до рішення Уряду пункти пропуску «Ягодин – Дорогуськ» та «Устилуг – Зосін» влітку минулого року перейшли від Державної митної служби України до сфери відповідальності Агентства відновлення і передані на баланс Служби відновлення у Волинській області.

Їх утримуємо і модернізуємо не лише за кошти, що виділяються з державного бюджету, а й завдяки фінансовій допомозі міжнародних партнерів.

Зокрема, торік у рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України» на МАПП «Ягодин – Дорогуськ» модернізовано систему освітлення та проведено заміну дорожніх знаків. Цьогоріч на території цього пункту пропуску буде проведено ремонт дорожнього покриття.            </div>
          </div>        </div>
      </div>
    </div> <!--inner-content-wrapper-->
  </div>
</div><!--inner-page-wrapper--><div class=